Nejúspěšnější květnová online aukce

Tereza Koucká aukce červen 2024

Weinberg – III. prémiová aukce umění společnosti Weinberg v neděli 19. května vydělala více než 9,4 milionu korun. Prodaných položek byla necelá stovka, o něco málo více než polovina všech nabízených.

1wwwww.jpg

Josef Šíma: Krajina (Vrhané stíny), 1967, olej na plátně, 50 × 65 cm, cena 4 625 000 Kč, Aukce Weinberg, 19. 5. 2024

4wwww.jpg

Jan Matulka, Partie z Turie Pole, 20. léta 20. století, olej na plátně, 62 × 75 cm, cena: 375 000 Kč, Aukce Weinberg, 19. 5. 2024

2dseww.jpg

Josef Čapek: Kytarista, 1917, bronz, výška 74 cm, cena: 525 000 Kč, Aukce Weinberg, 19. 5. 2024

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč