Aukční rekord pro Viktora Pivovarova a drahý Kokolia

Tereza Koucká aukce duben 2024

Sýpka – Celkovou sumu 4,3 milionu korun vydělala sálová aukce Aukčního domu Sýpka v neděli 17. března. Prodala 83 ze 140 děl, tedy zhruba 60 procent.

1 Sypka.jpg
3 Sypka.jpg

Jiří Anderle: Masked man at a ball, 1980, koláž, olej, plátno, 50 × 70 cm, cena: 314 600 Kč, Aukční dům Sýpka 17. 3. 2024

2 Sypka.jpg

Vladimír Kokolia: České středohoří I, 1977, olej, plátno, 74 × 80,5 cm, cena: 411 400 Kč, Aukční dům Sýpka 17. 3. 2024

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč